We have Zynga Chip sales 24/7!
logo

6 products were found in this category.

Vip Points Gold Nedir?

Zynga Storeden alınan ürünlerdir. Oyuna girdiğinizde üst tarafta bulunan satın al butonuna bastığınızda karşınıza chip satın alma ekranı gelecektir ve bu ekranda fiyatların hemen üzerinde 10BIN - 5BIN - 2BIN Yazmaktadır. 10BIN Yazan ürünü biz 10K Vip olarak satmaktayız.

 

Zynga Vip Nasıl Yüklenir?

Yükleme yapabilmemiz için hesabınıza giriş yapıp yüklememiz gerekmektedir bu nedenle alacağınız hesabın facebook adresi veya zynga hesabı ise zynga mail adresi ve şifrenizi vermeniz yeterlidir. Yüklemenizi yapıp size bilmekteyiz.

 

Zynga Gold Ne Kadar Chip Verir?

Her hesabın leveline veya vip statüsüne göre vereceği chip-gold miktarı değişmektedir. Bu nedenle her hesaba aynı miktarda chip-gold vermez ve size sunduğu özel teklifi oyuna giriş yaptıktan sonra satın al ekranından görebilirsiniz. 10K Gold'un oyundaki karşılığı 10BIN'dir. 10BIN yazan ürünün size vereceği chip veya gold miktarını kontrol ederek alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.

 

Zynga Gold Yüklersem Ban Yermiyim?

Oyunun kendisinden satın alınan tamamen yasal bir satın alma yöntemidir. Oyunun kendisine ödeme yapılarak satın alınmaktadır. Gold transferi normal şartlardada zaten transferi mümkün değildir.

WhatsApp Support Line